فیجت پاپیت
دفترچه یادداشت پاپ ایت چند رنگ سیمی
فیجت پاپ ایت جدید با طراحی دفترچه مدرسه و یادداشت از جدیدترین پاپ ایت ها برای کودکان است. جلد این نوت پد از سیلیکون حبابی فشاری است و به صورت تک رنگ یا ترکیبی تولید می شود.
کیف پاپیت دخترانه طرح یونیکورن رنگارنگ
پاپت، اسباب بازی فیجت فشاری برای بازی کردن و کاهش استرس بچه ها که همزمان با فشار دادن صدای حباب دلنشینی نیز ایجاد می کند. این مدل کیف پاپ ایت رنگی را می توان برای قرار دادن وسایل دم دستی کودکان استفاده کرد.
پاپ ایت اسباب بازی جدید دخترانه و پسرانه طرح گوسفند
پاپ ایت خارجی فانتزی با طرحی از گوسفند پشمالو که از جدیدترین اسباب بازی های رفع فشار و استرس می باشد. این اسباب‌بازی حباب‌دار یک ابزار حسیِ عالی است که می‌توانید بارها و بارها آن را فشار دهید و با تکرار آن اظطراب و تنش را کاهش دهید .
پاپیت بزرگ فیجت رنگی | طرح های مختلف و جدید
پاپ ایت سایز بزرگ در مدل های متنوع و طرح های رنگین کمانی حیوانات، بستنی و کیتی که قابلیت تا شدن و خم شدن را داشته و می توان به راحتی در کیف و چمدان جای داد. پاپیت های سایز بزرگ برای بازی کردن چند نفر نیز مناسب می باشد.
پاپ ایت ارزان قیمت رنگین کمانی 29 عددی طرح جدید فانتزی
فیجت پاپیت طرح آیس پک، یکی از ارزان ترین پاپ ایت های موجود در بازار با تنوع رنگی مناسب و ابعاد استاندارد برای کودکان سه سال به بالا می باشد. خرید پاپت ارزان به تعداد زیاد برای مهد کودک ها و مجموعه های آموزشی به صرفه و کم هزینه می باشد.
اسباب بازی کیف پاپت تک شاخ رنگارنگ فیجتی
پاپیت یونیکورن تک شاخ مناسب گذاشتن لوازمی مانند موبایل، لوازم ارایشی و... با بند رودوشی و طرح پلک مناسب کودکان و بزرگسالان. روی بدنه این مدل کیف پاپتی 12 عدد حباب فیجت قرار گرفته که فشار دادن آن ها برای رفع استرس و خستگی مفید می باشد.
توپ پاپیتی سیلیکونی حباب دار بچه گانه و بزرگسال
قیمت پاپ ایت بال رنگین کمان طرح دار و رنگی از دسته فیجت های ضد استرس و مناسب برای کودکان دو سال تا افراد بزرگسال، ضد آب با ابعاد کوچک که به راحتی می توان با یک دست گرفت و حباب ها را فشار داد.
پاپ ایت توپی اسباب بازی طرح هفت رنگ و سه بعدی
پاپ ایت توپی دیجی کالا مدل جدید از انواع پاپیت های توپی و گرد مناسب نوزاد تا بزرگسال طرح فشاری از جنس سیلیکون با خاصیت ژله ای و با صدای پاپ
پاپ ایت بال چشم دار جدید برجسته خارجی
پاپ ایت بال دیجی کالا جدید و زیبا با جنس سیلیکونی، از مدل های پاپ ایت بال رنگین کمانی در سایز متوسط. مدل پاپیت بال چشم دار یک اسباب بازی ضد استرس و ارمش بخش برای همه سنین می باشد.
پاپت بستنی قیفی سه بعدی و حباب دار ضد استرس
پاپت بستنی من با طراحی فیجت جدید که علاوه بر فشار دادن حباب ها، بدنه بستنی نیز قابل فشار دادن بوده و حباب ها را به حالت اول بر می گرداند. پاپت طرح بستنی یک اسباب بازی ضد اضطراب و مناسب برای ایجاد آرامش به دور از فشار های عصبی روزمره است.
پاپیت ضد استرس بزرگ طرح پروانه 130 عددی
بازی ضد استرس پاپت یکی از سالم ترین بازی ها برای تمام سنین است و این مدل پاپت پروانه بزرگ نیز از پرطرفدارترین طرح ها با تعداد حباب های زیاد است. جنس این فیجت ضد استرس به گونه ای است که قابل شستشو ، قابل خم شدن و با دوام بسیار بالا می باشد.
اسباب بازی پاپ ایت طرح بستنی قیفی
پاپت بستنی جدید، یک اسباب بازی سرگرم کننده و آرامش بخش و مناسب استفاده بچه ها و بزرگسالان. این پاپیت بستنی قیفی، ژله ای و قابل خم شدن کامل است و می توان آن را بار ها شست و دوباره استفاده کرد.
پاپیت سایز بزرگ مربع | فیجت پاپت جدید رنگی
فیجت ضد استرس مدل پاپیت مربعی با سایز بزرگ 30 در 30 سانتیمتر یک اسباب بازی آرامش بخش برای دوری از هیجانات و خستگی های روزمره است. این مدل یکی از بهترین فیجت های ضد استرس برای کودکان و بزرگسال می باشد.
بازی پاپت قلبی رنگین کمانی جدید ضد استرس
پاپت قلبی رنگی یک اسباب بازی سرگرم کننده و آرامش بخش برای همه سنین. این مدل از پاپیت شکل قلب ابعاد متوسطی داشته و قابلیت خم شدن و شستشو در ماشین لباسشویی را دارد. همچنین در تولید آن از مواد سالم و بی خطر برای کودکان استفاده شده است.
پاپ ایت بال  رنگین کمان توپی جدید بازی ضد استرس کودک و بزرگسال
POPIT های توپی که با نام پاپیت بال شناخته می شوند توپک های نرم و سیلیکونی هستند که از حباب های برجسته و فشاری تشکیل شده اند و از جمله بازی و سرگرمی های ضد استرس هستند که در هر مکانی قابل استفاده بوده و سن و سال خاصی ندارند.
بازی پاپ ایت با تاس سایز بزرگ رنگی
پاپیت تاسی جدید و فکری دو نفره منابل 4 سال تا بزرگسال، سایز بزرگ مستطیلی از جنس سیلیکون. پاپیت با تاس از جدیدترین مدل های فیجت های حباب دار است که یک سرگرمی سالم و ضد استرس محسوب می شود.
جامدادی فیجت پاپیت زیپ دار بچه گانه ضد استرس
جامدادی پاپ ایت جدید دو کاره که هم نقش یک اسباب بازی سرگرم کننده را داشته و هم یک جامدادی شیک و کاربردی برای بچه ها می باشد. این مدل فیجت ضد استرس پاپت در رنگ ها مختلف رنگین کمانی و طول مناسب 18 سانتیمتر ارائه می شود.
فیجت پاپ ایت اسباب بازی بزرگ طرح ویالون
اسباب بازی حباب سیلیکونی معروف به فیجت پاپتی که با فشار دادن هر کدام از حباب ها یک صدای ملایم به گوش می رسد و از جمله اسباب بازی هایی است که برای همه سنین توصیه می شود. و با جنس سیلیکونی که دارد قابل شستشو و خم کردن نیز هست.
پاپ ایت سایز بزرگ 100 عددی سایز 8 اینچی/ کودکان و بزرگسالان  100 BUBBLE POP IT
پاپ ایت خیلی بزرگ 10 رنگی، یک اسباب بازی عالی و سرگرم کننده برای رفع استرس و اضطراب که هم بچه ها و هم بزرگتر ها از آن استفاده می کنند. این پاپیت به شکل مربع و در ردیف های 10تایی و از مواد استاندارد، بهداشتی و کاملا ضد بو در تولید آن استفاده شده است.
فیجت پاپت یونیکورن اسباب بازی حباب ضد اضطراب
پاپت یونیکورنی جدید در رنگ بندی مختلف دارای مدل شبرنگ و معمولی، این اسباب بازی آرامش بخش با کیفیت بالایی تولید شده و با طرح محبوب تک شاخ مناسب کودکان سه سال به بالا می باشد. همچنین بزرگسالان نیز از این وسیله برای رفع استرس و خستگی روزانه استفاده می کنند.

مشاهده قیمت انواع پاپ ایت ها

نوعی از بازی های کاهش استرس و اضطراب است که با فشار دادن حباب های سیلیکونی که معمولا با یک صدای ملایمی هم همراه است به سر گرم شدن و تسکین استرس کمک می کند.این وسیله بازی را هم کودکان و هم بزرگسالان استفاده می کنند.
پاپ در اصل در سال 1975 توسط تئو و اورا کاستر اختراع شد: یک زوج متاهل اسرائیلی که بازی های زیادی از جمله Guess Who را نیز اختراع کرده بودند.
بیشتر پاپیت ها از سیلیکون ساخته می شوند که تمیز کردن آنها را بسیار آسان کرده است. این اسباب بازی ها را می توان در هر مکانی استفاده کرد، مانند ماشین، هواپیما، رستوران، مدرسه ، سفر و...
پاپیت یک اسباب بازی آرامش بخش و ضد استرس برای همه سنین و در هر مکان است. فشار دادن حباب ها مه معمولا همراه با یک صدای خاصی است می تواند حس خوبی را به افراد منتقل کند.

این روزها کمتر کسی را می‌توان یافت که نداند پاپیت چیست؟ پاپ ایت نوعی اسباب‌بازی زیبا به شمار می‌رود که قادر است کودکان و بزرگسالان را ساعت‌ها سرگرم کند. شما هنگام بازی‌کردن با این اسباب‌بازی استرس و اضطراب خود را کاهش می‌دهید. با فشردن این وسیله، اعصاب افراد به میزان بسیار زیادی آرام می‌شود. افراد با هر سن و سالی می‌توانند، بی‌حوصلگی خود را از بین ببرند و قوه تمرکز خود را افزایش دهند. درگیری کودکان با این وسیله مهارت‌های حرکتی و دستان آن‌ها را قوی‌تر از قبل می‌کند.

اسباب بازی فیجت پاپت چیست؟

فیجت یکی از انواع گجت به شمار می‌رود. این گجت‌ها اضطراب و استرس را کاهش می‌دهند. فیجت‌ها را افراد خردسال و کودک، همچنین بزرگسالان استفاده می‌کنند. البته متناسب با رده‌های سنی مختلف پاپیت‌ها در انواع و اشکال بسیار گوناگونی ساخته می‌شوند.

طبق تحقیقات صورت‌گرفته، انسان‌ها در هر سن و سالی که باشند، می‌توانند به کمک این وسیله فشارهای عصبی خود را از بین ببرند و تمرکز خود را تا حد زیادی افزایش دهند. مش بال، اسپینر، اسلایم، پاپیت، شن جادویی و کیوب همگی نوعی فیجت به شمار می‌روند. هنگامی که شما یک سمت پاپیت را فشار می‌دهید، سمت دیگر این ابزار برجسته می‌شود. این وسیله به‌خوبی می‌تواند، حس خوب ترکاندن حباب را برای شما ایجاد کند. لذت ترکاندن حباب‌ها بسیار زیاد است و به همین دلیل محبوبیت زیادی در سراسر دنیا به دست آورده است.

 پاپت چه کاربردی دارد؟

در جهان امروز به دلیل شرایط حاکم، افراد بسیار در معرض استرس و اضطراب قرار دارند. حال برخی از افراد، برای کاهش استرس و اضطراب خود به فعالیت‌های ورزشی مانند پیاده‌روی یا ورزش‌های گروهی روی می‌آورند. اما در این‌بین ممکن است برخی افراد نیز برای مقابله با استرس خود هیچ کاری انجام ندهند. افراد کودک یا بزرگسال برای کم‌کردن فشارهای به وجود آمده، معمولاً ناخن خود را می‌خورند یا دست‌وپای خود را برای کاهش اضطراب بالا و پایین می‌کنند. پاپیت خیلی خوب می‌تواند به چنین افرادی کمک کند. بنابراین کودکان ضمن سرگرم شدن با این وسیله، به تقویت نیروی دست خود و کاهش فشارها نیز کمک می‌کنند.

با پاپیت چه‌ کارهایی انجام دهیم؟

لازم نیست با این وسیله کار خاصی انجام دهید. آن را در دستان خود بگیرید و فشار دهید تا دغدغه‌های ذهنی شما کاهش یابد. کودکان بیش فعال و پرانرژی خیلی راحت می‌توانند، از طریق فیجت‌ها به طرز مفیدی انرژی خود را تخلیه نمایند. بدین ترتیب، میزان پرخاشگری آنان نیز نسبت به قبل کمتر می‌شود. این انرژی به‌وسیله سیگنال‌های عصبی دفع می‌شود. نگرانی نیز از خشم و استرس بالای افراد سرچشمه می‌گیرد. با به‌ کارگرفتن این وسیله به‌ راحتی می‌توانید، میزان نگرانی خود یا کودک را کاهش دهید.

آیا پاپیت ضرر دارد؟

ازآنجایی‌که این وسیله از سیلیکون تهیه می‌شود، بنابراین استفاده از آن برای کودکان ضرری نخواهد داشت. این سیلیکون بسیار نرم است و شما می‌توانید آن را بشویید. به همین دلیل هیچ آسیبی برای کودک شما ندارد. تماس داشتن این وسیله با آب آسیبی به آن نمی‌رساند و می‌توانید، برای مدت‌زمان طولانی از آن استفاده کنید.

از کجا پاپیت بخرم؟

کالانما در این صفحه معتبرترین و جدید ترین نمونه ها را گلچین کرده است. در کالانما انواع بسیار متنوع فیجت‌ها را مشاهده می‌کنید که می توانید با کلیک روی لینک آن وارد صفحه فروشگاه مورد نظر شوید.

فیجت‌ها چه مزایایی دارند؟

در این بخش، چند مورد از مزایای این وسیله را با هم بررسی می‌کنیم.

  • این وسیله به افراد کودک و بزرگسال کمک می‌کند تا هیجان خود را به‌خوبی کنترل کنند. فیجت‌هایی مانند پایپت به راحتی می‌توانند، هیجان شما را کنترل کنند
  • به دلیل بزرگ‌شدن کودکان در فضای آپارتمان، معمولاً آن‌ها نمی‌توانند انرژی خود را تخلیه کنند. این وسیله می‌تواند انرژی کودکان را خیلی خوب مدیریت کند
  • بی‌حوصلگی افراد به میزان بسیار چشمگیری کاهش می‌یابد
مطالب