دستگاه پرتاب پول یا همان تفنگ پول پاش وسیله ای مهیج و شادی آفرین و ابزاری برای سوپرایز کردن دوستان در مراسم مختلف

تفنگی که با قرار دادن اسکناس داخل آن و فشردن ماشه، شاهد اسپری پول به شکل متوالی و جذابی خواهید بود.

مشاهده قیمت و خرید

  • باتری رایگان 
  • یک بسته دلار کاغذی
  • ارسال رایگان تا درب منزل
  • ارائه محصول همراه با کارتن و بسته بندی اورجینال

اکثر مدل های مانیگان با باتری کار می کند که بسته به پارت خریداری شده ممکن است باتری قلمی و یا باتری کتابی در آن استفاده شده باشد.

تفنگ پول انداز

خرید تفنگ پول پاش دیجی کالا

دستگاه پول پخش کن با چه برندهایی در بازار وجود دارد؟

معروفترین برند تفنگ پول پاش سوپریم supreme است که نماینده فروش آن در ایران، مجموعه آرتینا است، اما مارک های متفرقه ای از جمله super rich و super gun نیز وجود دارند.

دستگاه پول پخش کن دیجی کالا

 چه پولی در دستگاه پول پرتاب کن قرار دهیم؟

معمولا همراه دستگاه یک بسته دلار فیک وجود دارد اما می توانید از اسکناس های واقعی نیز استفاده کنید که با توجه به ضخامت بیشترِ اسکناس های واقعی نسبت به کاغذی باید از تعداد کمتری  در محفظه دستگاه استفاده شود.

دلار کاغذی

نکته: برای گرفتن نتیجه بهتر در هنگام استفاده از دستگاه پول پاش، سر تفنگ رو به بالا و یا مستقیم باشد.

قیمت تفنگ پول پاش

تفنگ پول پخش کن ترامپ

تفنگ شاباش

اخیرا مانی گان هایی با لوگو و عکس رئیس جمهور قبلی امریکا تولید شده اند که روی آن نوشته شده ترامپ امریکا را عالی نگه دار.

تفنگ اسکناس پاش

این مدل به تعداد محدود و تنها در امریکا عرضه شده است. و در مراسمی که طرفداران ترامپ برای حمایت از او برپا می کنند از این تفنگ استفاده می شود.

دستگاه پول پرت کن

تفنگ دلار پاش در کجا استفاده می شود؟

در همه دورهمی ها و مراسم شاد از جمله عروسی، جشن تولد، جشن بالماسکه، مهمانی، مسابقات و جشن های رسمی، کریسمس، دیسکو ها، کلوپ های شبانه و...

لوازم پارتی

دستگاه شاباش پخش کن

تفنگ پولی برای جشن

پول پخش کن

وسایل پارتی

تفنگ پول پخش کن چه رنگی؟

رنگ اصلی و اورجینال تفنگ پول ریز، قرمز و زرشکی است اما شرکت هایی هم هستند که به طور سفارشی مان گان را در رنگ های مختلفی از جمله صورتی، طلایی، مشکی، آبی و.. تولید و عرضه می کنند.

تفنگ پول پاش مشکی

مانی گان طلایی GOLD

تفنگ پول پاش صورتی

محصولات
تفنگ دلار پاش طلایی super rich gun
تفنگ دلار پاش طلایی super rich gun
ــــــ موجود ــــــ
خرید تفنگ پول پرت کن جدید همراه با 4عدد باتری قلمی و دو بسته دلار فیک. دستگاه پرتاب پول RUVINCE با طراحی خلاقانه و لاکچری. این دستگاه پول اندازه برای مهمانی های مجردی، کلوپ های شبانه، عروسی ها و جشن ها بسیار مناسب است.
تفنگ پرتاب پول دلاری طرح پرچم امریکا
دستگاه شاباش پول به تفنگی که پول میریزه گفته می شود که دارای محفظه قرار دادن پول بوده و با باتری کار می کند با شلیک کردن اسکناس های با سرعت پرتاب می شوند و صحنه های زیبایی را خلق می کند.
تفنگ بازی مدل super spray gun money
تفنگ بازی مدل super spray gun money
ــــــ موجود ــــــ
اسلحه پول گلدن نسخه جدید و پیشرفته تفنگ مدل super spray gun money است که از قبل آزمایش شده تا مطمئن شویم که گیر نمی کند. این تفنگ ایده عالی برای هالووین عروسی ها و جشن تولدها است که می توانید تصاویر و خاطرات زیبایی را رقم بزنید.
تفنگ پرتاب پول super gun با 100 عدد اسکناس رنگ بنفش
دستگاه پول پرت کن جدید تولید شده از مواد ایمن و سبک به طوری که کودکان نیز می توانند استفاده کنند. ظرفیت دستگاه 100 اسکناس است که حداکثر تا 130 عدد هم قابل استفاده است. از نکات جالبی که در این تفنگ پول وجود دارد استفاده کارت ویزیت و تراکت به جای پول است.
دستگاه پخش پول مشکی طرح فیبر کربن
تفنگ پول پرت کن جدید با طراحی منحصر به فرد و سه بعدی که یکی از سرگرم کننده ترین تفنگ های اسباب بازی برای کودکان و بزرگسالان در مراسم جشن و عروسی می باشد.
خرید دستگاه پول پاش رنگ مشکی مارک سوپر گان
تفنگ دلار پاش جدید رنگ مشکی وسیله ای جالب برای جشن ها و مهمانی ها که با پاشیدن پول، فضای زیبا و هیجان انگیزی را ایجاد می کند. این تفنگ پول پاش به همراه باطری و بسته پول کاغذی رایگان عرضه می شود.
دستگاه پرتاب اسکناس مارک  supreme
دستگاه پرتاب اسکناس مارک supreme
ــــــ موجود ــــــ
خرید تفنگ پول پاش یا مانیگان +فیلم استفاده از این تفنگ جالب. با اسلحه پول supreme می توانید با حال ترین لحظات را در بین دوستان خود ایجاد کنید.خواه این وسیله جالب را در جشن عروسی، جشن فارق التحصیلی، کلوپ های شبانه یا دورهمی های دوستانه استفاده کنید.

ویدئو مانی گان (1)

ویدئو تفنگ پول پاش (2)